Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > Obnovení spojů k 30.11.2020

Obnovení spojů k 30.11.2020Datum konání:
30.11.2020

Integrovaný informační systém Olomouckého kraje informuje občany, že s účinností od 30.11.2020 dojde k obnově spojů veřejné dopravy, které byly v důsledku opatření COVID-19 redukovány. Obnoveny budou především školní spoje do rozsahu před uzavřením školských zařízení.

Platné jízdní řády najdete na webu IDSOK:

https://www.idsok.cz/jizdni-rady/platne-jizdni-rady/


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

31. 5. Kamila

Zítra: Laura

AktualityInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

176103