Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Informace

Informace

Od 1. ledna 2010 byl Obecní úřad Bílsko pověřen výkonem státní správy na úseku ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřováním pravosti podpisu. Od této doby si mohou občané nechat ověřit podpis nebo kopie listin přímo u našeho OÚ.

Poplatky za tyto úkony jsou stanoveny zákonem č. 634/2004 Sb. ze dne 26. listopadu 2004 o správních poplatcích.

Za ověření stejnopisu, opisu, kopie, fotokopie nebo výpisu z úředních spisů, ze soukromých spisů v úřední úschově, z rejstříků, z registrů, z knih, ze záznamů, z evidencí, z listin nebo z dalšího písemného a obrazového materiálu zaplatíte 30,-- Kč za každou i započatou stránku.

Za ověření podpisu nebo otisku razítka na listině nebo na jejím stejnopisu zaplatíte také 30,-- Kč za každý podpis nebo otisk razítka.

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

31. 5. Kamila

Zítra: Laura

AktualityInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

176103