Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > Pošta Cholina - omezení otvírací doby

Pošta Cholina - omezení otvírací dobyDatum konání:
24.3.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

Pošta Cholina oznamuje občanům, že do odvolání platí omezená otvírací doba od 8,00 do 11,00 hodin.Balíky jsou sváženy do Choliny dle možností a kdo z občanů očekává balík, může si zavolat na OÚ Cholina tel.:585348026 (od 8,00 do 10,00). OÚ sdělí, zda je balík na poště či nikoliv. Na poštu se vstupuje pouze jednotlivě, je třeba se připravit na delší čekací dobu.


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

4. 3. Stela

Zítra: KazimírInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

172220