Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > Pozvánka - taneční zábava a XII. ročník pohárové soutěže v požárním sportu

Pozvánka - taneční zábava a XII. ročník pohárové soutěže v požárním sportuDatum konání:
31.8.2018
Datum ukončení:
1.9.2018

SDH Bílsko zve srdečně všechny občany dne 31.8.2018 na taneční zábavu se skupinou Motors a dne 1.9.2018 od 14,00 na XII. ročník pohárové soutěže v požárním sportu na hřišti v Bílsku. Občerstvení zajištěno. Na Vaši účast se těší pořadatelé.


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

7. 12. Ambrož, Benjamín

Zítra: KvětoslavaInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

137480