Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > Prodej čerstvého vepřového masa - ZD Senice na Hané

Prodej čerstvého vepřového masa - ZD Senice na HanéDatum konání:
5.6.2023
Datum ukončení:
30.6.2023

ZD Senice na Hané zahajuje objednávkový prodej čerstvého vepřového masa (původ Česká republika). Prodej probíhá ve čtvrtek od 12,30 do 14,30 hod. na adrese Vodní 214, Senice na Hané. Objednávat můžete do středy do 11. hodin na tel.: 608 683 110.


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

22. 9. Darina

Zítra: BertaInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

163146