Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > Prodej krmných směsí

Prodej krmných směsíDatum konání:
8.6.2024

Firma Vojtíšek bude v sobotu 8.6.2024 v 11:15 hod. u obchodu prodávat obilí, granule pro králíky 300,- Kč za 25 kg, granule pro slepice 320,- Kč za 25 kg, granule pro psa 216,- Kč za 10 kg, konzervy a pamlsky pro psy a kočky. Dále bude firma vykupovat králičí kůže za cenu 25,- Kč/kus.


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

13. 6. Antonín

Zítra: RolandInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

176806