Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > Ordinace MUDr. Hufová

Ordinace MUDr. HufováDatum konání:
6.4.2018
Datum ukončení:
4.5.2018

Dětská lékařka MUDR. Hufová oznamuje občanům, že nebude ordinovat v úterý odpoledne v Cholině, a to 10.,17. a 24. dubna 2018 a v pátek odpoledne v Cholině , a to 6., 13., 20., 27. dubna a 4. května 2018. V úterý a v pátek je dopolední ordinace beze změn, stejně jako ordinační hodiny v ostatní dny.


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

20. 9. Oleg

Zítra: MatoušInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

134525