Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuality > ZŠ Senice na Hané

ZŠ Senice na HanéDatum konání:
2.9.2019

Ředitelka ZŠ Senice na Hané oznamuje, že školní rok 2019/2020 bude slavnostně zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8,00 hodin. Zahájení školního roku proběhne v kinosále kulturního domu Senice na Hané. Sraz žáků je v 7.45. Po ukončení zahájení přechází prvňáčci do své třídy, ostatní žáci se rozchází domů.


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.oubilsko.cz

Registrujte se zde

Fotografie obce Bílsko

Prosíme, občany Bílska, pokud vlastní staré fotografie, na kterých je zachycená obec a okolí, i takové, kde je patrná jen malá část, či běžný život v obci, jestli by je zapůjčili k ofocení (oskenování) obecnímu úřadu Bílsko za účelem vzniku knižní obrazové publikace "Bílsko v proměnách času" a prezentace obce na webových stránkách. Byla by škoda, kdyby některé zajímavé záběry v knize chyběly. Děkujeme

eyeglasses-on-a-white-background.jpg

29. 9. Michal

Zítra: JeronýmInvestiční příspěvek na pořízení dopravního automobilu pro SDH Bílsko

Finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 80 000,- Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a na nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Informace o poskytnuté dotaci

Návštěvnost stránek

121384